Kontakta Scenteknik

Kontaktuppgifter

Törnebyvägen 5
392 41 Kalmar

Telefon:
010-179 89 00

E-post:
info@scenteknik-kalmar.se

Ekonomi:
ekonomi@scenteknik-kalmar.se

Medarbetare

Henrik Ekholm

VD och tekniker

010-179 89 01
henrik@scenteknik-kalmar.se

Filip Boström

Tekniker och projektledare

010-179 89 11
filip@scenteknik-kalmar.se

Henrik Johnsson

Tekniker och projektledare

010-179 89 07
henrik.johnsson@scenteknik-kalmar.se

Dan "Svarten" Ossianson

Tekniker och lager

010-179 89 05
svarten@scenteknik-kalmar.se

Anton Göransson

Tekniker och lager

010-179 89 04
anton@scenteknik-kalmar.se

Johan Svensson

Tekniker och scenmästare

010-179 89 09
johan@scenteknik-kalmar.se

Emil Stoltz

Tekniker och scenmästare

010-179 89 06
emil.stoltz@scenteknik-kalmar.se

Henrik Nomark

Tekniker och projektledare

010-179 89 08
henrik.nomark@scenteknik-kalmar.se

Mikael Heurlin

Installation och scen

010-179 89 10
mikael@scenteknik-kalmar.se

Albin Nyberg Oliv

Installation och service

010-179 89 12
albin@scenteknik-kalmar.se

Christian Ekholm

Platschef och inköp

010-179 89 02
christian@scenteknik-kalmar.se